Menu

Moje spojrzenie na świat mody

Wiele ciekawych pomysłów i inspiracji modowych

Pora na zabawę!

modnamoniczka

Czas noworoczny i po sylwestrowy to czas imprez, zabaw i balów karnawałowych. Każda z nas podczas tak ważnej imprezy chce czuć się pięknie i elegancko. Co założyć na siebie?


Może jakaś klasyczna mała czarna czy też czerwona? Są to chyba kolory, które nigdy nie wyjdą z mody a jeśli masz w szafie choć jeden egzemplarz sukienki w tym właśnie kolorze, to wydaje mi się, że bez większego problemu możesz ją założyć i olśnić wszystkich gości balu! Może być mini, może być maxi. Jaka by nie była zadbaj by do tej delikatnej sukienki nie zawierającej większych dodatków dodać szaloną, wyrazistą biżuterię. Odcienie złota i srebra w tym roku robią furorę więc myślę, że dzięki nim i Ty będziesz lśnić i błyszczeć.
Do tego, obowiązkowo wygodne, sprawdzone czarne szpilki - klasyka, która powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety. Elegancka fryzura, wyrazisty aczkolwiek delikatny makijaż i już możesz czuć się jak księżniczka. 


Wydaje się, że zorganizowanie siebie, swojego wyglądu i całej masy rzeczy koniecznych do posiadania na wielkie wyjście jest niezwykle trudne i kosztowne. Jeśli jednak inwestujesz w odzież klasyczną to pamiętaj, że możesz mieć jedną sukienkę a nosić ją na milion sposobów i za każdym razem tak samo olśniewać.


A Ty co wybierasz na karnawał? Jakaś klasyka czy może coś bardziej szalonego?

© Moje spojrzenie na świat mody
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci